Téma: Výzdoba interiéru

Jak stylově osvětlit rustikální interiér

Osvětlení interiérů bývá často opomíjeno, přitom se jedná o velmi důležitý prvek všech místností. Dostatek světla je nutný nejen pro pozitivní rozpoložení mysli. Stylové osvětlení v kombinaci s rustikálním designem dokáže vnést do interiéru skutečně kouzelnou atmosféru a v mžiku oka vykouzlí z obyčejného prostoru útulný domov.

Číst dál…

4 věci, na které se vyplatí myslet při výběru rustikální kuchyňské linky a desky

Rustikální styl si získává v posledních letech velkou oblibu a svou cestu si razí i do novostaveb. Vždyť stačí tak málo a z chladného nového domu se stane příbytek prodchnutý pravým duchem venkova. Takovýto ráz mívají nejčastěji kuchyně, při jejich navrhování lze popustit uzdu fantazii.

Číst dál…

Natřete to starobě dřeva! Aneb jak omladit Váš dřevěný nábytek

Chcete svůj domov ozvláštnit kusem historického nábytku? Zapátrejte na svých půdách – my vám prozradíme, jak dřevo jednoduše oživit, aby vypadalo jako nové.

Číst dál…

Řezbářství aneb zábava pro každého

Už od počátku věků se člověk věnoval tvorbě uměleckých předmětů. Jednou z nejoblíbenějších kratochvílí byla i ozdobná úprava dřeva. A tak se zrodilo řezbářství – řemeslo, jehož mistrovská díla obdivujeme dodnes.

Číst dál…

Dřevěné podlahy jsou správnou volbou pro každý interiér

Podlaha je základ většiny interiérů, jelikož obvykle tvoří největší plochu, a bývá tak dominantou pokoje. Dobře promyšleným výběrem podlahy můžete pozitivně ovlivnit jeho celkovou atmosféru. Dneska se tedy podíváme, jak to vzít za správný konec, a poradíme, jakou podlahu zvolit. Zaměříme se na dřevo a aktuální trendy.

Číst dál…

Přeměňte zavařovačky v originální dekoraci či kuchyňské nádobí

Zavařovací sklenice nemusí nutně sloužit pouze pro účely skladování potravin, kompotů či džemů. Během chvilky z nich vykouzlíte netradiční a stylovou dekoraci. Takovým nepotřebným sklenicím však umíme najít i další způsob využití.

Číst dál…

Rustikální a moderní styl bydlení patří k sobě

Rustikální styl lze skvěle kombinovat například s modernou, i když se jedná o dva odlišné styly, ve finále se skvěle doplňují. Možná budete překvapeni, jak úžasný interiér spojením původní atmosféry s moderním vzhledem vytvoříte.

Číst dál…

S takovou nadílkou koledníkům vyrazíte dech

Velikonoční svátky jsou už za dveřmi – nejvyšší čas začít vyrábět výslužku. Čokoládová vajíčka sice možná potěší, ale originálně a ručně nazdobené kraslice prostě k Velikonocům patří. Nejen, že vypadají krásně, a proto mohou sloužit i jako dekorace, ale koledníkům zůstanou také jako vzpomínka. Výrobou velikonočních vajíček jistě zabavíte i vaše ratolesti. Jednodušší metody zdobení zvládnou i samy, s těmi složitějšími jim můžete pomoct třeba vy.

Číst dál…


UNIS-N

Za tímto magazínem stojí firma UNIS-N, pro kterou je stolařina symbolem ryzích hodnot. Věří, že pokud se lidé obklopí dřevem a přírodou, vnesou do svých domovů zdraví a krásu.

Více informací na www.unis-n.cz