Téma: Výzdoba interiéru

Jak dosáhnout útulného vintage bydlení?

Vintage styl má mnoho podob. Dá se říct, že spojuje romantiku s pohodlnou minulostí. Máte skříň po babičce, nebo jste našli na půdě stará křesla a nevíte co s nimi? Zakomponujte tyto kousky do interiéru a vytvořte si útulné vintage bydlení. Vintage může být v harmonii jak s minimalismem, skandinávským a hygge stylem, tak i s tvrdším industriálním stylem. Velmi často je kombinován také u nás s oblíbeným rustikálním stylem.

Číst dál…

Minimalismus - méně je více

Minimalismus se vyznačuje vzdušností a střídmostí. Je nedílnou součástí skandinávského stylu bydlení a známého hygge. Staré známé pořekadlo tvrdí, že méně je někdy více. A přesně o tomhle je minimalismus, který stále více proniká do českých domácností.

Číst dál…

Když se lamino nepere se dřevem – praktické využití laminátů v rustikálním interiéru

Stále více majitelů domů volí takzvaný rustikální styl. Moderní prvky ve starožitném nebo venkovském tónu dodávají pocit klidu a sounáležitosti s přírodou.

Číst dál…

Jaké materiály jsou do rustikální kuchyně nejvhodnější?

Vůni dřeva nic nenahradí. Ovšem dřevo není jediným materiálem, který v rustikální kuchyni můžete nalézt. Co zde však nenajdete, jsou umělé imitace přírodních materiálů.

Číst dál…

Tajemství skandinávského bydlení

Skandinávský styl bydlení se těší velké oblibě všude ve světě. Hlavním důvodem je zejména jeho nadčasovost. Mnoho lidí si pod pojmem bydlení podle seveřanů představí pouze IKEA nebo JYSK, Skandinávie toho ale nabízí mnohem více. Inspirujte se svěžím prosvětleným bydlením, které není jen módní, ale i praktické.

Číst dál…

Tropické dřeviny – celkem dostupný luxus

Dřevo je pro lidstvo nepostradatelné. Vždyť například i v Pohádkách tisíce a jedné noci hraje jeden výrobek ze dřeva (ebenový kůň) klíčovou roli.

Číst dál…

Hygge není jen životní styl, promítá se i do interiéru

Máte občas chuť vytvořit si tu správnou pohodu u vás doma? Vychutnat si v nerušeném klidu svůj šálek čaje nebo kávy? Hygge vám takové prostředí pomůže vykouzlit.

Číst dál…

Jak stylově osvětlit rustikální interiér

Osvětlení interiérů bývá často opomíjeno, přitom se jedná o velmi důležitý prvek všech místností. Dostatek světla je nutný nejen pro pozitivní rozpoložení mysli. Stylové osvětlení v kombinaci s rustikálním designem dokáže vnést do interiéru skutečně kouzelnou atmosféru a v mžiku oka vykouzlí z obyčejného prostoru útulný domov.

Číst dál…


UNIS-N

Za tímto magazínem stojí firma UNIS-N, pro kterou je stolařina symbolem ryzích hodnot. Věří, že pokud se lidé obklopí dřevem a přírodou, vnesou do svých domovů zdraví a krásu.

Více informací na www.unis-n.cz