Téma: Masivní nábytek

Jak si zařídit pracovnu v rustikálním stylu

Ať už pracujete na volné noze nebo z domova řídíte své podnikání, potřebujete k tomu dostatek prostoru. I v této oblasti existuje mnoho trendů, vy si však svou pracovnu vybudujte čistě podle vašich preferencí, jen tak se vám tam bude dobře pracovat a přemýšlet. Nezáleží na tom, jestli v ní strávíte pět dní v týdnu nebo jen jeden za měsíc, ve všech případech potřebujete útulné místo, kde budete mít klid na práci a veškeré potřebné vybavení.

Číst dál…

Jaký zvolit materiál nábytku

Pokud vybíráte nábytek do domácnosti nebo například do zahrady, můžete si vybrat z řady materiálů. Ať už zvolíte dřevěný, plastový nebo kovový nábytek, vždy je potřeba zvážit výhody a nedostatky jednotlivých materiálů. Rozdíly jsou ovšem nejen v ceně a vzhledu, ale také například v životnosti a odolnosti. Připravili jsme pro vás přehled dalších vlastností jednotlivých materiálů, které vám mohou pomoci při rozhodování o tom, jak správně zvolit nábytek.

Číst dál…

Výběr a péče o jídelní stůl

Ať už máte prostornou jídelnu, kuchyň spojenou s obývacím pokojem nebo bojujete o každý milimetr, jídelní stůl je nedílnou součástí všech domácností. Někdo sdílí společné rodinné stravovací návyky, jiní jej používají na odkládání či vaření, nebo je pro ně důležitý pouze během štědrovečerní večeře. Ať už je to jakkoliv, výběr vhodného jídelního stolu může být někdy oříšek.

Číst dál…

Spánková hygiena aneb Jak se dobře vyspat

S nespavostí se potýká čím dál tím více lidí. Dnešní doba je uspěchaná, lidé jsou zvyklí před usnutím pracovat na počítači, dívat se na televizi nebo projíždět sociální sítě. Dodržování zásad spánkové hygieny je tedy základem dobrého fyzického i psychického stavu.

Číst dál…

Víte, jak správně pečovat o dřevěný zahradní nábytek?

Zahradní nábytek nestačí jen postavit na terasu a ponechat jej svému osudu. Musíte se o něj správně starat. Pokud chcete, aby vám váš zahradní nábytek sloužil mnoho let, je třeba mu věnovat zvláštní péči a používat na něj jen ty nejlepší šetrné přípravky.

Číst dál…

Rustikální a moderní styl bydlení patří k sobě

Rustikální styl lze skvěle kombinovat například s modernou, i když se jedná o dva odlišné styly, ve finále se skvěle doplňují. Možná budete překvapeni, jak úžasný interiér spojením původní atmosféry s moderním vzhledem vytvoříte.

Číst dál…

Kouzlo jídelny ve venkovském stylu

Venkovský stůl byl odjakživa srdcem domu. U něj lidé jedli, klábosili se sousedy, vařili, četli, psali úkoly a dělali domácí práce. Setkávání u domácího stolu se však s příchodem hektického životního stylu stalo vzácnější, a právě proto chce řada lidí místo spojené se štěstím a pohodou ve svém domově znovu vytvořit.

Číst dál…

Neopakovatelná metamorfóza borovice

Na začátku byla borovice. Pak se strom proťal snem o stylovém masivním nábytku. Kolik očí a kolik rukou bylo u jedinečné proměny? Ano, jedinečné. Borovicová židle vždy stejně krásně voní a má předem určený tvar. Co vás ale pokaždé znovu, a přece jiným způsobem, dostane?

Číst dál…


UNIS-N

Za tímto magazínem stojí firma UNIS-N, pro kterou je stolařina symbolem ryzích hodnot. Věří, že pokud se lidé obklopí dřevem a přírodou, vnesou do svých domovů zdraví a krásu.

Více informací na www.unis-n.cz