Téma: Jídelna

Doplňky pro útulný domov

Každý z nás chce přijít domů a relaxovat. Útulnost vnímáme odlišně a proto univerzální návod, jak si vytvořit svůj útulný domov, neexistuje. Co udělat, změnit nebo doplnit, aby vám doma bylo dobře? Podělíme se s vámi o několik tipů, jak toho docílit.

Číst dál…

Základ každé chalupy? Přeci stůl

Stůl býval pro naše předky srdcem každého gruntu i venkovské chaloupky. Stůl byl svědkem téměř všech rodinných událostí. Jak vybírat tento nábytek dnes?

Číst dál…

5 stylových prvků, které by v žádné rustikální kuchyni neměly chybět

Rustikální kuchyně, které můžeme vidět na vesnicích, mají své kouzlo, působí útulně a člověk se v nich cítí hned příjemněji. Není se čemu divit, že se rustikální styl bydlení dostává také do nově postavených či zrekonstruovaných obydlí a jeho obliba roste.

Číst dál…

Výběr a péče o jídelní stůl

Ať už máte prostornou jídelnu, kuchyň spojenou s obývacím pokojem nebo bojujete o každý milimetr, jídelní stůl je nedílnou součástí všech domácností. Někdo sdílí společné rodinné stravovací návyky, jiní jej používají na odkládání či vaření, nebo je pro ně důležitý pouze během štědrovečerní večeře. Ať už je to jakkoliv, výběr vhodného jídelního stolu může být někdy oříšek.

Číst dál…

Rustikální a moderní styl bydlení patří k sobě

Rustikální styl lze skvěle kombinovat například s modernou, i když se jedná o dva odlišné styly, ve finále se skvěle doplňují. Možná budete překvapeni, jak úžasný interiér spojením původní atmosféry s moderním vzhledem vytvoříte.

Číst dál…

Kouzlo jídelny ve venkovském stylu

Venkovský stůl byl odjakživa srdcem domu. U něj lidé jedli, klábosili se sousedy, vařili, četli, psali úkoly a dělali domácí práce. Setkávání u domácího stolu se však s příchodem hektického životního stylu stalo vzácnější, a právě proto chce řada lidí místo spojené se štěstím a pohodou ve svém domově znovu vytvořit.

Číst dál…

UNIS-N

Za tímto magazínem stojí firma UNIS-N, pro kterou je stolařina symbolem ryzích hodnot. Věří, že pokud se lidé obklopí dřevem a přírodou, vnesou do svých domovů zdraví a krásu.

Více informací na www.unis-n.cz